П'ятниця, 01 вересня 2023 14:08

Детальний план території обмеженої автомобільною дорогою Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине (через мм. Вінницю, Кропивницький) та землями Уманської міської територіальної громади за межами села Полянецьке

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території обмеженої автомобільною дорогою Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине (через мм. Вінницю, Кропивницький) та землями Уманської міської територіальної громади за межами села Полянецьке.

Мета проекту – уточнення планувальної організації і функціонального призначення території.

Детальний план території складається з Пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів у паперовому та цифровому форматі. У текстових матеріалах визначається оцінка існуючої ситуації, оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне, інженерне забезпечення та розміщення інженерних мереж, споруд, транспорт та транспортна інфраструктура, містобудівні заходи з охорони навколишнього середовища, техніко-економічні показники. До графічних матеріалів входять: Схема розташування території детального плану території в системі планувальної структури міста; Схема сучасного використання території та схема існуючих обмежень у використанні земель; Проектний план та схема проектних обмежень увикористанні земель; План функціонального зонування території; Схема транспортної мобільності та інфраструктури; Схема інженерного забезпечення території; Схема інженерного-технічних заходів цивільного захисту; Схема інженерної підготовки, благоустрою території та вертикального планування; План червоних ліній.

Замовником проекту містобудівної документації є Виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – приватний архітектор Лісаченко В.М.

З текстовою та графічною частиною містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна  та  будівельного контролю Уманської міської ради за адресою: м. Умань, площа Соборності, 1, каб. 220. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год.
до 16-00 год., тел. 32435.

Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 01 вересня 2023 року по 01 жовтня 2023 року в приміщенні відділу містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 03 жовтня 2023 року о 17:00 у сесійній залі Уманської міської ради.

Прочитано 64 разів