Середа, 11 жовтня 2023 14:35

Повідомлення про результати проведення громадських слухань

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, 10 жовтня 2023 року відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації, а саме: детального плану території житлової та громадської забудови, складів і баз та комунальних підприємств, обмеженої вулицею Залізничною, провулком Привокзальним, вулицею Михайла Драгоманова (Герцена), територією Одеської залізниці та площею Гагаріна.

В громадських слуханнях прийняли участь 15 мешканців громади, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради та громадяни міста. Громадські слухання складалися з виступу голови громадських слухань та доповіді розробника детального плану території – Лісаченка Віктора Михайловича.

За результатами проведення громадських слухань вся інформація внесена до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.

Прочитано 75 разів