Понеділок, 25 січня 2016 10:15

Громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території в адмінмежах Городецької сільської ради за межами населеного пункту в районі кар'єру «Карпівка»

adressВиконавчий комітет Уманської міської ради, керуючись ст. 16, 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», пунктом 42 частини першої ст. 26 закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні» повідомляє, що з 22.01.2016 року починається громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території в адмінмежах Городецької сільської ради за межами населеного пункту в районі кар'єру «Карпівка» та ділянки кар'єру «Карпівка»  в межах міста Умань для розміщення кварталу житлової забудови» розроблений на замовлення виконавчого комітету Уманської міської ради згідно Рішення Уманської міської ради. Розробник ФОП Білецький В.А. 

Ознайомлення з Детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради, а також в приміщенні управління архітектури та містобудування міської ради за адресою: вул. Коломенська, 3, приймальні дні понеділок, середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 34028, 32476.

Пропозиції подаються з 22.01.2016 по 22.02.2016 року у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника за адресою: 20300 м. Умань, вул. Коломенська, 3 управління містобудування та архітектури міської ради.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил. До участі у громадських обговореннях запрошуються повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, є власниками чи користувачами земельних ділянок на території щодо якої розробляється документація або на суміжній з нею території, юридичні особи, приміщення яких розташовані в межах зазначеної території, представники громадських організацій, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Термін подачі письмових пропозицій (зауважень) закінчується 22.02.2016 року. Пропозиції, подані після 22.02.2016 року, залишаються без розгляду.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – начальник управління архітектури та містобудування міської ради.

Завантажити додатки (30.1 Мб)

Прочитано 1784 разів