Середа, 01 березня 2017 09:08

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

gerb28 лютого 2017 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проекту детального плану території житлової та громадської забудови обмеженої вулицями Малофонтанною, Гоголя, Великою фонтанною та Олександрівською. Участь в громадських слуханнях прийняло 16 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради та громадяни міста.

Громадські  слухання складалися з виступу міського голови         Цебрія О.В., начальника відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради Вербовської О.В., коментарів, відповідей на запитання громадськості.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради,  депутатами міської ради.