П'ятниця, 30 червня 2017 11:12

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

29 червня 2017 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проекту детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Богдана Хмельницького, Першотравневою та Південною.

29 червня 2017 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проекту детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Богдана Хмельницького, Першотравневою та Південною. В громадських слуханнях прийняло участь 18 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста.

Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді представника розробника детального плану Сови Єлизавети Сергіївни, коментарів, відповідей на запитання громадськості.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.

Прочитано 1590 разів