Вівторок, 25 липня 2017 16:52

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

gerbНа підставі розпорядження міського голови від 21липня 2017р. № 200-р «Про проведення громадського обговорення зміни назви (перейменування) вулиці Бандери Степана в м. Умань» та з метою забезпечення врахування громадської думки проводиться громадське обговорення.

 Шановні Уманчани!

 

На підставі розпорядження міського голови від 21липня 2017р. № 200-р «Про проведення громадського обговорення зміни назви (перейменування) вулиці Бандери Степана в м. Умань» та з метою забезпечення врахування громадської думки проводиться громадське обговорення.

До Уманської міської ради надійшла пропозиція щодо зміни назви (перейменування) вулиці  

Існуюча назва

Пропозиція на перейменування

Суб’єкт внесення пропозиції

Обгрунтування пропозиції

вулиця Бандери Степана

вулиця Магістральна

Фізичні особи, мешканці вулиці.

Георгафічне положення вулиці співпадає з міжнародною трассою Е-95, яка перетинає чотири країни.

Громадське обговорення буде тривати протягом  2-х місяців з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 25 вересня 2017 року. Формами проведення громадського обговорення є розміщення на веб-сайті Уманської міської ради, електронні консультації (інтернет-опитування).

Організатором проведення Громадського обговорення визначено відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради (відповідальна особа Бондаренко Людмила Іванівна).

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради: вул. Коломенська, 3, та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25.09.2017 р. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. Електронні консультації (інтернет-опитування) триватимуть до 22.09.2017 р. включно.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відділ архітектури, містобудування та кадастру узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Уманської міської ради  до 09.10.2017р.

Для отримання консультацій з питань, що винесені на громадське обговорення можна звернутися за адресою: вул. Коломенська, 3 відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради або за телефоном  (04744) 32476.

 

Прочитано 2312 разів