П'ятниця, 06 травня 2011 15:06

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності результати прискореного перегляду регуляторних актів

На виконання Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» було здійснено прискорений перегляд усіх регуляторних актів, прийнятих виконкомом та сесією Уманської міської ради.

Для проведення перегляду та залучення громадськості розпорядженням міського голови було утворено робочу комісію з прискореного перегляду регуляторних актів, якою проведено детальний аналіз кожного регуляторного акта і зроблені висновки з відповідності регуляторного акта принципам державної регуляторної політики.

За підсумками роботи 4 регуляторних акти визнано такими, що втратили чинність:

1. Рішення міської ради від 25.09.2008 № 3.14-35/5 „Про затвердження тимчасового Порядку набуття прав на землю на конкурентних засадах в місті Умань”;
  2. Рішення міської ради від 15.03.2007р. № 6.15-15/5 „Про Положення про збір та порядок видачі дозволів на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг в м. Умань”;
  3. Рішення міської ради від 25.06.2010 р. № 2.19-58/5 „Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою”;
  4. Ррішення виконкому від 23.10.2003 року № 558 „Про встановлення тарифів на зубопротезування”.
    8 регуляторних актів робочою комісією визначено такими, що потребують внесення змін, з них по 4 вже внесені зміни, 4 акти включені в план з підготовки регуляторних актів на 2011 рік та знаходяться в роботі.

Робоча комісія з прискореного перегляду регуляторних актів