Понеділок, 08 грудня 2014 14:28

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Уманська міська рада повідомляє про наміри щодо затвердження: нової редакції Порядку передачі в оренду майна міської комунальної власності, затвердженої рішенням Уманської міської ради від 27.02.2008 року №2.9-29/5 та нової редакції Порядку проведення конкурсу на право оренди майна міської комунальної власності, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 24.03.2009 року №3.10-44/5

Зауваження та пропозиції щодо проектів регуляторних актів надсилати за поштовою адресою: 20300, м.Умань, пл..Леніна,1, відділ комунального майна Уманської міської ради, електронною адресою: www.uman-rada.qov.ua; за телефоном: 3 24 13

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного акта: на сторінках газети «Уманська зоря»; на офіційній сторінці виконавчого комітету міської ради в мережі Інтернет: www.uman-rada.qov.ua.

Термін приймання зауважень від фізичних і юридичних осіб, їх об′єднань - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Начальник відділу комунального майна Н.В.Коломієць