П'ятниця, 14 січня 2011 15:04

ПРОЕКТ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Внести до Порядку передачі в оренду майна міської комунальної власності, затвердженого рішенням Уманської міської ради 27.02.2008 року №2.9-29/5 такі зміни та доповнення:

розділ 2 викласти у такій редакції:

Ініціатива щодо оренди майна міської комунальної власності

2.1. Ініціатива щодо оренди майна міської комунальної власності, може виходити від фізичних та юридичних осіб, які можуть бути орендарями, пропозиція може надходити від балансоутримувачів майна та орендодавця.
2.2. За наявності двох або більше заяв від фізичних та юридичних осіб про оренду майна міської комунальної власності, або з власної ініціативи Орендодавець може оголосити конкурс на право оренди майна, згідно Порядку, затвердженому відповідним рішенням міської ради, на підставі виданого наказу, при умові згоди балансоутримувача, відділу житлового господарства (щодо нежитлових приміщень житлового фонду), висновків відповідних служб та попереднього розгляду питання на засіданні постійної комісії з питань управління комунальною власністю.
2.3. Бюджетним установам, організаціям, які утримуються за рахунок коштів державного та інших бюджетів, комунальним підприємствам, установам та закладам міської ради нерухоме майно передається в оренду на підставі наказу відділу комунального майна згідно поданої заяви (за умови наявності вільних приміщень придатних для використання за призначенням) при умові згоди балансоутримувача, відділу житлового господарства (щодо нежитлових приміщень житлового фонду), висновків відповідних служб та попереднього розгляду питання на засіданні постійної комісії з питань управління комунальною власністю.

частину 3.2. розділу 3 викласти у такій редакції:
3.2. У п'ятиденний термін з дати надходження заяви про оренду майна міської комунальної власності, Відділ комунального майна міської ради направляє копії поданих матеріалів балансоутримувачу, відділу житлового господарства (за умови оренди нежитлових приміщень житлового фонду) та, за необхідності: СЕС, органів пожежного нагляду, відділу з надзвичайних ситуацій тощо, щодо згоди на передачу майна в оренду. За умови отримання згоди балансоутримувача, відділу житлового господарства та інших служб, з урахуванням рішення попереднього розгляду постійною комісії з питань управління комунальною власністю, відділ комунального майна у тридцятиденний термін з дати надходження заяви, приймає рішення про укладення договору оренди або відмовляє заявнику та повідомляє останнього про прийняте рішення.

частину 3.4. розділу 3 викласти у такій редакції:

3.4. Незалежна оцінка об’єкта оренди міської комунальної власності здійснюється за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України та передує укладенню договору оренди і додається до заяви про оренду. Оцінка об'єкта оренди також може здійснюватись на замовлення: балансоутримувача за рахунок власних коштів; відділу житлового господарства - за кошти цільового фонду міської ради для утримання та ремонту житлового фонду.