П'ятниця, 04 березня 2011 14:38

«Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Уманської міської ради «Про затвердження тарифів на основні платні медичні послуги, які надаються лікувально-профілактичними закладами охорони здоров’я міста».

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного акта:

• на офіційній сторінці  виконавчого комітету міської ради в мережі Інтернет: www.uman-rada.qov.ua в розділі «Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта надсилати за поштовою адресою:

20300, м.Умань, пл.Леніна,1, виконком Уманської міської ради,

або 20300, м.Умань, вул. Жовтневої революції,1, відділ охорони здоров”я Уманської міської ради,

за телефоном: 5-33-18.

Термін приймання зауважень від фізичних і юридичних осіб, їх об′єднань - один календарний місяць з дня оприлюднення.»

Розробник проекту регуляторного акту - відділ охорони здоров'я міської ради