П'ятниця, 11 лютого 2011 13:55

Про затвердження Правил паркування транспортних засобів

«Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Уманської міської ради «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів у м. Умань»

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного акта: на офіційній сторінці виконавчого комітету міської ради в мережі Інтернет: www.uman-rada.qov.ua в розділі «Регуляторні акти».
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта надсилати за поштовою адресою: 20300, м.Умань, пл. Леніна,1, економічний відділ Уманської міської ради, електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; за телефоном:3-31-73, 3-72-78.

Термін приймання зауважень від фізичних і юридичних осіб, їх об′єднань - один календарний місяць з дня оприлюднення.»

Розробник проекту
регуляторного акту