П'ятниця, 24 червня 2011 14:55

Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення

"Повідомлення про оприлюднення" проекту регуляторного акту Уманської міської ради «Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення».

"Повідомлення про оприлюднення"

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного акта: на сторінках газети «Уманська зоря»; на офіційній сторінці виконавчого комітету міської ради в мережі Інтернет: www.uman-rada.qov.ua.. в розділі «Регуляторні акти».
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта надсилати за поштовою адресою:
20300, м.Умань, пл..Леніна, 1, економічний відділ Уманської міської ради, електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; за телефоном:
3-31-73,3-72-78.;   '
20300, м.Умань вул.. Залізняка, 16, КП «Уманьводоканал», за телефоном:
3-23-86;
Термін приймання зауважень від фізичних і юридичних осіб, їх об'єднань -один календарний місяць з дня оприлюднення.»
Розробник проекту регуляторного акту - КП «Уманьводоканал»