П'ятниця, 12 серпня 2011 14:20

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Уманської міської ради „Про затвердження Положень про Порядок розміщення тимчасових  споруд для здійснення підприємницької діяльності в місті Умані та про Порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади міста Умані”

Повідомлення
Про оприлюднення проекту регуляторного акту  - проекту рішення Уманської міської ради „Про затвердження Положень про Порядок розміщення тимчасових  споруд для здійснення підприємницької діяльності в місті Умані та про Порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади міста Умані”

1. З метою покращення благоустрою та збереження архітектурного та історичного вигляду міста, збереження охоронних зон інженерних мереж міста та для створення зручних умов проживання і мешкання жителів в щільних багатоповерхових кварталах забудови міста проект регуляторного акту  передбачає впорядкування розміщення тимчасових споруд (кіосків, павільйонів тощо) для провадження підприємницької діяльності на території міста Умань.
  2. Розробник проекту РА „Про затвердження Положень про Порядок розміщення тимчасових  споруд для здійснення підприємницької діяльності в місті Умані та про Порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади міста Умані” управління містобудування та архітектури Уманськоїміської ради.
  3. Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом 1 місяця за адресою: м. Умань, пл.Леніна,1 виконавчий комітет Уманськоїміської ради.
  4. Після одержання зауважень та пропозицій, проект РА буде винесено на розгляд Уманської міської ради для затвердження.
  5. Проект рішення та відповідний  аналіз регуляторного впливу оприлюднені на офіційному порталі Уманської міської ради: http://uman-rada.gov.ua /Регуляторні акти / Регуляторна діяльність

Прочитано 2027 разів