Вівторок, 23 серпня 2011 10:33

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Уманської міської ради „ Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  м. Умані ”

ПОВІДОМЛЕННЯ
Про оприлюднення проекту регуляторного акту  - проекту рішення Уманської міської ради „ Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  м. Умані ”

 

  1. З метою покращення благоустрою та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Умані, збереження архітектурного та історичного вигляду міста, збереження охоронних зон інженерних мереж міста та для створення зручних умов проживання і мешкання жителів в щільних багатоповерхових кварталах забудови міста проект регуляторного акту  передбачає залучення участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Умані.
  2. Розробник проекту РА „ Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  м.  Умані ” управління містобудування та архітектури Уманськоїміської ради.
  3. Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом 1 місяця за адресою:     м. Умань, пл.Леніна,1 виконавчий комітет Уманськоїміської ради.
  4. Після одержання зауважень та пропозицій, проект РА буде винесено на розгляд Уманської міської ради для затвердження.
  5. Проект рішення та відповідний  аналіз регуляторного впливу оприлюднені на офіційному порталі Уманської міської ради: http://uman-rada.gov.ua /Регуляторні акти / Регуляторна діяльність

 

Прочитано 2087 разів