Вівторок, 01 січня 2008 15:05

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта „Про затвердження Умов та Регламенту проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах в м.Умань”

Керуючись ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 №1160-ІV, економічний відділ Уманської міської ради повідомляє про наміри щодо затвердження Умов та Регламенту проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах в м.Умань відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”.

Проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднений у відповідності зі статтею 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»:

1. на сторінках газети «Уманська зоря»,
  2. на офіційному сайті Уманської міської ради в мережі Інтернет www.uman-rada.gov.ua

Письмові зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта надсилати за поштовою адресою: 20300, м. Умань, пл. Леніна, 1,

Термін приймання зауважень від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань – один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.