Четвер, 01 січня 2009 15:11

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відділ комунального майна Уманської міської ради повідомляє про наміри щодо затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна міської комунальної власності у новій редакції.
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта надсилати за поштовою адресою: 20300, м. Умань, пл..Леніна,1, відділ комунального майна Уманської міської ради, електронною адресою: www.uman-rada.qov.ua; за телефоном: 3 24 13
Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного акта: на сторінках газети «Уманська зоря»; на офіційній сторінці виконавчого комітету міської ради в мережі Інтернет: www.uman-rada.qov.ua.
Термін приймання зауважень від фізичних і юридичних осіб, їх об′єднань - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.