Вівторок, 14 серпня 2018 11:50

Повідомлення про доповнення до Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

Відповідно до статті 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» оприлюднюємо доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, затверджене рішенням Уманської міської ради від 24.11.2017 року №5.10-40/7 зі змінами, внесеними рішенням Уманської міської ради від 10.08.2018 р. № 3.3-51/7:

№ п.п.

Вид і назва проекту

Мета прийняття

Строки підготовки проектів

Відповідальні за розробку

12.

Рішення виконавчого комітету «Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування м. Умань»

Приведення у відповідність діючого регуляторного акта до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. № 180 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

Відділ економічного розвитку Уманської міської ради

13.

Рішення міської ради «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин в м. Умань»

Врегулювання відносин у сфері поводження з домашніми тваринами, забезпечення відповідного санітарного, екологічного та епізоотичного стану території м. Умань, посилення відповідальності власників тварин за їх належне утримання.

ІІ півріччя 2018 року

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради

14.

Рішення Уманської міської ради «Про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час на території міста Умань»

Прийняття власного нормативно - правового акту відповідно до Закону України від 22 березня 2018 року № 2376 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових».

Відділ економічного розвитку Уманської міської ради

Секретар міської ради Кирилюк Л.М.