Понеділок, 08 червня 2015 14:03

«Повідомлення про доповнення Плану діяльності Уманської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік

Відповідно до статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» оприлюднюємо доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік, затверджене рішенням Уманської міської ради від 02.06.2015 року №3.3-70/6:

Вид і назва проекту

Мета прийняття

Строки підготовки проектів

Відповідальні за
розробку

9.

Рішення міської ради «Про затвердження Положення та Регламенту Центру  надання  адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської  міської ради у новій редакції та внесення змін до переліку  адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг»

Підвищення рівня надання адміністративних послуг.

ІІ-ІІІ квартали 2015 р.

Відділ адміністративних та дозвільних процедур виконавчого комітету Уманської

міської ради

10.

Рішення міської ради «Про затвердження  Порядку демонтажу  незаконно встановлених споруд на території міста Умань»

Покращення благоустрою та збереження архітектурного та історичного вигляду міста; ефективне використання ресурсів територіальної громади; збереження охоронних зон інженерних мереж міста; встановлення єдиного Порядку демонтажу тимчасових споруд на території міста.

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради

11.

Рішення міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у комунальну систему каналізації                м. Умань»

Запобігання порушенням у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд, безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств.

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради

12.

Про затвердження Порядку визначення  та відшкодування  Уманській міській раді, власникам, землекористувачам збитків, заподіяних  внаслідок невикористання,  самовільного зайняття та використання  земельних ділянок з  порушенням законодавства про плату за землю

Збільшення надходжень до міського бюджету; покращення іміджу міської влади; підвищення ефективності використання земельних ресурсів територіальної  громади міста, надходження додаткових коштів до бюджету міста за фактичне  користування земельними ділянками.

ІV квартал 2015 р.

Відділ з питань земельних відносин Уманської міської ради