П'ятниця, 01 вересня 2017 15:37

Повідомлення про доповнення до Плану діяльності Уманської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

gerbВідповідно до статті 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» оприлюднюємо доповнення до Плану діяльності Уманської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 23.12.2016 року №6.2-22/7 зі змінами, внесеними рішенням Уманської міської ради від 29.08.2017 р. №3.6-35/7:

Вид і назва проекту

Мета прийняття

Строки підготовки проектів

Відповідальні за розробку

20.

Рішення виконавчого комітету «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території об’єктів благоустрою м. Умань»

Впорядкування розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів, умов та термінів їх проведення.

ІІ півріччя 2017 року

Відділ економічного розвитку Уманської міської ради, відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради, відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради

Секретар міської ради Кирилюк Л.М.».