П'ятниця, 31 серпня 2018 11:32

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб

gerbВідповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Закону України від 22 березня 2018 року № 2376-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових»

підпункту 441 частини першої статті 26 розділу II Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини дев’ятої статті 153 розділу IV-1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», абзацу першого частини другої статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 року № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Уманської міської ради «Про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час на території міста Умань».

Спосіб оприлюднення: проект рішення Уманської міської ради та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено в газеті «Уманська зоря» та на офіційному сайті Уманської міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.uman-rada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу».

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту рішення приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з дня опублікування регуляторного акта за адресою: 20300, м. Умань, пл. Соборності, 1, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (04744) 3-33-58, факс (04744) 3-30-63.