П'ятниця, 19 квітня 2019 14:16

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення сесії Уманської міської ради «Про місцеві податки і збори» на 2020 рік

Проект рішення  міської ради «Про місцеві податки і збори» на 2020 рік та аналіз його регуляторного впливу підготовлений у відповідності до Податкового Кодексу України, з метою запровадження  місцевих податків і зборів на території міста Умані та оприлюднений на сайті Уманської міської ради  www.uman-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», категорія «Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються на адресу: 20300, м.Умань, площа Соборності,1 ( тел. 3-31-46, 3- 31- 48) виключно у письмовій формі протягом одного місяця з дня його опублікування.