Субота, 16 січня 2021 13:48

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта з метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб

Керуючись підпунктом 12 пункту «а» статті 30, статті 40 та частини першої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 43, 44, 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», Закону України «Про засади здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та від 18.02.1997 р. № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Уманської міської ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Уманської міської територіальної громади».

Спосіб оприлюднення: проєкт рішення виконавчого комітету Уманської міської ради та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Уманської міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.uman-rada.gov.ua в розділі «Діяльність» рубрика «Регуляторна діяльність», підрубрика «Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу».

Зауваження та пропозиції до вищезазначеного проєкту рішення приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення регуляторного акта за адресою: 20300, м. Умань, пл. Соборності,1, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (04744)
3-72-78, факс (04744) 3-30-63.