Вівторок, 11 травня 2021 14:56

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення сесії Уманської міської ради «Про місцеві податки і збори»

Проект рішення міської ради «Про місцеві податки і збори», а також аналіз його регуляторного впливу підготовлений разом з тестом малого підприємництва (М-Тест) у відповідності до Податкового Кодексу України, з метою запровадження місцевих податків і зборів на території Уманської міської територіальної громади та оприлюднений на сайті Уманської міської ради www.uman-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна діяльність», категорія «Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів» та «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються на адресу: 20300, м.Умань, площа Соборності,1 (тел. 3-31-46,

3-31-48) виключно у письмовій формі протягом одного місяця з дня його опублікування.