Вівторок, 30 червня 2015 09:06

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта

ЗАТВЕРДЖУЮ
Перший заступник міського голови
________________Клочко С.Л.

про базове відстеження результативності регуляторного акта

Назва регуляторного акту: рішення міської ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Умань» від  08.04.2014р. №5.3-52/6.

Цілі прийняття акту:

Впорядкування норм надання послуг з вивезення побутових відходів шляхом перегляду об’єму їх накопичення та забезпечення належного санітарного стану в місті.

Виконавець заходів з відстеження: відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради, Уманська філія ТОВ «Еко.Сервіс».

Тип відстеження: базове.

Строк виконання заходів з відстеження: березень 2015 року.

Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

Дані, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних:

Відстеження результативності дії регуляторного акта буде  здійснюватися   на  підставі  статистичних  даних, даних відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради та даних звітності Уманської філії ТОВ «Еко.Сервіс» шляхом  підрахунку  кількості обсягів наданих послуг із вивезення побутових відходів, рівня оплати  послуг із вивезення побутових відходів, звернень громадян щодо незадовільного надання послуг з вивезення побутових відходів, наявності несанкціонованих звалищ відходів.

Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

Відповідно даних статистичної звітності за ф.№1-відходи за 2014 рік :

Назва підприємства

Утворилося відходів протягом 2014 року, т

Уманська філія ТОВ «Еко.Сервіс»

8,689

КП «Комунальник»

10,572

Порівняльна таблиця щодо норм утворення твердих побутових відходів

Об’єкт

Розрахункова одиниця

Було

(рішення виконкому від 10.08.2006 р. №392)

Стало

225,0

0,0004

128,0

За вищезазначеними категоріями споживачів послуг із збирання, вивезення  твердих побутових відходів (ТПВ), затверджені норми утворення ТПВ привели у відповідність норми накопичення з фактичними обсягами утворення ТПВ.

Для інших об’єктів обслуговування відходів  норми надання послуг встановлено на підставі мінімальних норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. N 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів».

Протягом 2014 року Уманською філією ТОВ «Еко.Сервіс» дане рішення оскаржувалося в суді. Постановою Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 19.11.2014 року у задоволенні позову Уманській філії ТОВ «Еко.Сервіс» відмовлено.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Затверджені норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, в основу яких покладені натурні заміри фактичного їх утворення на об’єктах, привели у відповідність норми накопичення твердих побутових відходів з фактичними обсягами їх утворення.

Результати реалізації положень регуляторного акта неможливо встановити, оскільки Уманською філією ТОВ «Еко.Сервіс» рішення не виконувалось та оскаржувалося в суді.

В подальшому оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначеної мети буде здійснюватися під час проведення повторного та періодичного відстежень.

Начальник відділу житлово-комунального
господарства Уманської міської ради                                         С.В.Назаров