Середа, 04 грудня 2013 10:46

Звіт Про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення Уманської міської ради від 27. 12. 2012 р. № 3.2 – 33/6 „Про затвердження Порядку пайової участі замовника у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Умань

1.    Види та назва регуляторного акта :
Рішення Уманської міської ради від 27. 12. 2012 р.  № 3.2 – 33/6 „Про затвердження Порядку пайової участі замовника у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Умань в новій редакції”.

2.    Назва виконавця заходів з відстеження :
Фінансове управління Уманської міської ради.

3.    Мета  прийняття акта :
- залучення коштів   у  розвиток  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Умань на основі економічно обґрунтованих нормативів пайової участі (внесків) замовників;
- встановлення чіткого та  прозорого механізму сплати внесків на створення,  розвиток  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста та використання залучених коштів фізичних та юридичних осіб;
- створення сприятливих умов для активізації інвестиційно-інноваційної діяльності регіону.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:
з 25 по 30 листопада 2013 року.

5.  Тип відстеження:
базове відстеження.

6. Методи  одержання результатів відстеження   регуляторного акта:
Відстеження результативності цього регуляторного акта проводиться фінансовим управлінням на основі платіжних документів із сплати коштів до бюджету розвитку, кількості виданих рішень виконавчим комітетом міської ради про погодження замовником містобудівних умов та обмежень, кількості укладених договорів про пайову участь у розвитку інфраструктури міста.

7. Дані та припущення  , на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних :
Для проведення базового відстеження результативності використано дані за період з   грудня 2012 р. по листопад 2013 р. :
- кількість звернень замовників;
- кількість укладених договорів із  замовниками;
- кількість скарг від замовників.
- розмір надходжень до місцевого бюджету, пов'язаний з дією акта.

8.   Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

Показники результативності    з   грудня 2012 р.
по листопад 2013 р.
Розмір надходжень до місцевого бюджету, пов’язаних із дією  регуляторного  акта    147351,90 грн.
Кількість звернень замовників про укладання договору    10
Кількість укладених договорів із  замовниками    9
Кількість скарг від замовників, шт.    0

Показники результативності

з грудня 2012 р.

по листопад 2013 р.

Розмір надходжень до місцевого бюджету, пов’язаних із дією регуляторного акта

147351,90 грн.

Кількість звернень замовників про укладання договору

10

Кількість укладених договорів із замовниками

9

Кількість скарг від замовників, шт.

0

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначеної мети:
Прийняття регуляторного акта запровадило порядок залучення коштів інвесторів (замовників) для створення та  розвитку  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Умань. Сформований організаційно - економічний механізм визначення розмірів внесків інвесторів (забудовників) забезпечив дотримання прав та законних інтересів суб’єктів господарювання та забезпечив збільшення сум надходження до бюджету розвитку міста у вигляді отриманої пайової участі замовників об’єктів  містобудування. В подальшому оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначеної мети буде здійснюватися під час проведення періодичного відстеження.

Начальник фінансового управління                                             А.В.Петриченко