Четвер, 08 серпня 2013 16:25

«_____»___________2013 року

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту

1.    Вид та назва регуляторного акта
Рішення Уманської міської ради від 10.06.2011р. №4.20-8/6 « Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою»

2.    Виконавець заходів відстеження
Відділ комунального майна Уманської міської ради

3.    Цілі прийняття акта
Затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою є запровадження конкурентних засад щодо визначення суб'єктів господарювання, які можуть залучатися до проведення незалежної оцінки майна комунальної власності та виконання робіт з землеустрою а також забезпечення відкритості та прозорості проведення конкурсі.
4.    Строк виконання заходів з відстеження
Строк виконання заходів з відстеження -  травень 2013 року
Період для відстеження 2011-2013 роки

5.    Тип відстеження
Повторне відстеження

6.    Методи одержання результатів відстеження
Статистичний метод

7.   Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи    одержання даних
Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта були визначені такі показники результативності:
-    кількість проведених конкурсів з відбору суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою;
-    кількість поданих заяв на участь у конкурсі;
-    кількість договорів укладених з суб’єктами оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою.
Для визначення кількісного значення статистичних показників результативності  використовувалась обробка та аналіз статистичної інформації, що яка знаходиться у відділах та управліннях міської ради.  Спосіб одержання інформації: усний, на паперових носіях.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Показники результативності

по роках

Кількість проведених конкурсів

0**

Кількість поданих заяв на участь у конкурсі

0**

Кількість укладених догорів на виконання робіт

0**

** – статистичні дані за січень-травень 2013 року.
Аналізуючи результати конкурсів з відбору суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою можна зробити висновок, що кількість суб'єктів оціночної діяльності та суб'єктів господарювання, які мають право виконувати роботи із землеустрою, незважаючи на прозорість процедури проведення конкурсу, неохоче беруть участь у процедурі відбору. Так  у 2011 році – на 5 об'єктів оцінки надійшло 6 заяв; а у  2012 році на 3 об'єкти оцінки було подано лише по 1 заяві. Тобто фактично конкурси не відбулися.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня  досягнення  визначених цілей
В результаті проведеного відстеження результативності регуляторного  акта доведено, що рішенням Уманської міської ради від 10.06.2011р. №4.20-8/6 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою» досягнуто прозорості  та відкритості доступу суб'єктів господарювання до участі у виконанні робіт з оцінки об'єктів міської комунальної власності та проведення землевпорядних робіт під такими об'єктами.

Начальник відділу комунального майна                 Н.В.Коломієць