Середа, 31 липня 2013 11:25

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за

ЗАТВЕРДЖУЮ
Перший заступник міського голови
В.М.Віблий

«_29_»__липня___2013р.

З В І Т
про повторне   відстеження  результативності регуляторного акта
«Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за
нерухоме майно фізичних осіб»

Вид регуляторного акта:  Рішення Уманської міської ради

Назва регуляторного акта: Про продовження терміну дії рішення міської ради від 09.09.2011р. №3,2-10/6 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб»

Дата прийняття та номер:  20 вересня 2012 року № 3.1-26/6

Назва виконавця заходів з відстеження: Фінансове управління Уманської міської ради.

Цілі прийняття регуляторного акта:

-    встановлення чіткого механізму розрахунку і  використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Умань, який необхідний потенційному орендарю, для здійснення процедури надання в оренду майна;
-    находження коштів до міського бюджету за рахунок здачі в оренду нерухомого майна  (нежитлових приміщень, будівель, споруд) та окремого  визначеного майна комунальної власності територіальної громади м.Умань;
-    збільшення надходжень до міського бюджету від оренди нерухомого майна комунальної власності .

Виконання заходів з відстеження: з 10 липня до 25 липня 2013 року
Тип відстеження : повторне  відстеження.

Методи одержання результатів відстеження:  Під час проведення заходів з відстеження результативності застосовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:    Відстеження результативності здійснювалась шляхом аналізу  статичної інформації надходження коштів від оренди майна комунальної власності. Так за 6 місяців  цього року до  міського бюджету мобілізовано 161,0 тис.  гривень  коштів від оренди майна комунальної власності, що на  31,2 тис.грн.  більше ніж за аналогічний період минулого року (2012р.- 129,8тис.грн. ). Надходження коштів на рахунки балансоутримувачів від оренди нерухомого майна  становить 877,7 тис. грн., що на 11,3 тис.грн. більше  показників  6 місяців 2012 року.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта: Показники результативності регуляторного акта передбачаються за наступними критеріями:

Показники

2012р.

6 міс. 2012р.

6 міс.2013р.

Надходження коштів від оренди майна комунальної власності (тис.грн.)

312,7

129,8

161,0

Надходження коштів на рахунки балансоутримувачів від оренди нерухомого майна (тис.грн.)

1814,5

866,4

877,7

Кількість діючих договорів