Вівторок, 11 червня 2013 12:54

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту

1.Вид та назва регуляторного акту : рішення 7 сесії Уманської міської ради УІ скликання від 12.04.2011р.№ (3.8 – 7/6 ) „Про затвердження тарифів на основні платні медичні послуги які надаються лікувально-профілактичними закладами охорони здоров’я міста”.

2. Назва виконавця заходів з відстеження : відділ охорони здоров’я Уманської міської ради.

3.Цілі прийняття акта:
- ефективне використання наданих повноважень з метою створення сприятливих умов лікувально-профілактичним закладам в частині отримання та використання коштів, які надійшли від наданих послуг;
- покриття фактичних витрат доходної частини.
Регуляторний акт спрямований на врегулювання тарифів на платні послуги, які надаються лікувально-профілактичними закладами міста громадянам, що їх потребують , а також зменшення навантаження на бюджет і збільшення надходжень до спеціального фонду.

ЗАТВЕРДЖУЮ”
Заступник міського голови
П.Б.Паєвський

про відстеження результативності регуляторного акту

3.Цілі прийняття акта:
- покриття фактичних витрат доходної частини.

4.Строк виконання заходів з відстеження : 2012 р. – 1.04.2013 р.

5.Тип відстеження : базове.

6.Методи одержання результатів відстеження : для проведення повторного відстеження використовувався статистичний метод відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувались результативність,, а також способи одержання даних:
- сума надходжень за платні послуги за 2012 рік, тис.грн.
- сума надходжень за платні послуги за І квартал 2013 р., тис.грн.

8.Кількісні та якісні значення показників результативності акта :

Назва показника СУМА НАДХОДЖЕНЬ ЗА ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

2011р.

2012 рік

2013р.

2012+Ікв.2013 до
2011р.

Лікувально-профі-
лактичні заклади

131,7 %

9.Оцінка результатів регуляторного акта та ступеня досягнення назначених цілей : Надходження за платні послуги за відповідний період 2012р. та І квартал 2013р. порівняно з 2011р. збільшились на 31,7 %.
Прийняття рішення є важливим документом упорядкування відносин між медичним закладом та пацієнтом в частині забезпечення медичної допомоги в повному обсязі.
Прозорий набір медичних послуг та контрольований вибір пацієнтом правил лікування.
10.Кількість суб’єктів господарювання , на яких поширювалася дія акту - 4
11.Рівень поінформованості суб’єктів господарювання ( установ) з основних положень акта – високий.

Начальник відділу охорони здоров’я                        С.І.Токунов