Вівторок, 02 жовтня 2012 15:12

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта

Вид та назва регуляторного акта:
Рішення Уманської міської ради від 10.06.2011р. №4.20-8/6 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою»

Назва виконавця заходів з відстеження:
Відділ комунального майна Уманської міської ради

Цілі прийняття акта:
Затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою надасть змогу запровадити конкурентні засади щодо визначення суб'єктів господарювання, які можуть залучатися до проведення незалежної оцінки майна комунальної власності та виконання робіт з землеустрою а також забезпечення відкритості та прозорості проведення конкурсі

Строк виконання заходів з відстеження
Строк виконання заходів з відстеження -  липень 2012 року
Період для відстеження 2011-2012 роки

Тип відстеження:
Базове.

Методи одержання результатів відстеження:
Спостереження, опитування.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність,
а також способи одержання даних:
Відповідно до вимог статей 9, 13, 21 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проект рішення Уманської міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою», аналіз регуляторного впливу та повідомлення про оприлюднення було розміщено на офіційному веб-сайті Умансьокї міської ради в мережі Інтернет (www.uman-rada.gov.ua), та у газеті «Уманська зоря», аналізувалася громадська думка, пропозиції та зауваження з приводу результативності запроваджених актом заходів.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:
Кількість укладених договорів оренди за результатами конкурсів з відбору суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою.
Середня вартість послуг з оцінки та землеустрою.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення
визначених цілей:
Затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою забезпечить відкритість та прозорість проведення конкурсів і надасть можливість підвищення контролю за діяльністю суб'єктів господарювання з оцінки об'єктів комунальної власності та землевпорядних робіт.