Четвер, 24 листопада 2016 11:35

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про встановлення тарифів на основні платні медичні послуги які надаються лікувально-профілактичними закладами охорони здоров’я міста”. затвердженого рішенням сесії Уманської місь

«Про встановлення  тарифів на основні платні медичні послуги які надаються лікувально-профілактичними закладами охорони здоров’я  міста”. затвердженого рішенням  сесії Уманської міської ради від  25.12.2014р.№ 331

1. Найменування  виконавця заходів з відстеження : відділ охорони здоров’я Уманської міської ради.

2.Цілі прийняття акта:

Регуляторний акт  спрямований на врегулювання тарифів на платні послуги, які надаються лікувально-профілактичними закладами міста громадянам, що їх потребують , а також  зменшення навантаження на бюджет і збільшення надходжень до спеціального фонду.

3.Строк виконання заходів з відстеження : з січень 2014р - жовтень 2016 р.

4.Тип відстеження : повторний

5.Методи одержання результатів відстеження : для проведення повторного відстеження використовувався статистичний метод відстеження.

Дані , на основі яких відстежувалась результативність регуляторного акта , були отримані   на підставі аналізу роботи лікувально-профілактичних установ та  даних бухгалтерського   обліку  :

- сума надходжень за платні послуги за 2014 рік, тис.грн.

- сума надходжень за платні послуги за 2015 рік, тис.грн.

- сума надходжень за платні послуги за 9 місяців  2016 р., тис.грн.

6.Кількісні та якісні значення показників результативності акта

1)розмір надходжень до спеціального фонду лікувально-профілактичних установ :

Назва показника   Сума надходжень за платні послуги ,

тис.грн.

2014р.      2015 рік        2016р.

9 міс.

Лікувально-профі-

лактичні  заклади           1 645,7       2123,9         1636,4

2) Кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія акта-5,з них :

- КП «Уманська міська лікарня»;

- КП «Уманська стоматологічна поліклініка»;

- Уманський пологовий будинок;

- Лікарня №2;

- Автогосподарство

4) Рівень поінформованості  суб’єктів  господарювання ( установ)  з основних положень акта – високий

7.Оцінка результатів регуляторного акта та ступеня досягнення  назначених цілей :  Надходження за платні послуги по лікувально-профілактичним установам міста  в  2015р. порівняно з 2014р. збільшились на 29,1 %. Аналізуючи надходження за 9міс.2016р. проти відповідного періоду  9міс.2015р., то надходження збільшились на 10,3%; до кінця 2016р.- очікується 102,8%.

Прийняття рішення є важливим документом упорядкування відносин  між медичним закладом та пацієнтом в частині забезпечення медичної допомоги в повному обсязі.

Прозорий набір медичних послуг та контрольований  вибір пацієнтом правил лікування.

Наступний вид відстеження – періодичний буде  здійснено в жовтні 2019р.