Понеділок, 20 березня 2023 09:39

Запрошення на онлайн-тренінг "Як соціальне підприємництво вирішує проблеми громади, спільноти"

Уже завтра 21 -24 березня  команда Агенції регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад розпочне проводити тренінг онлайн, метою якого є активізувати громадянське суспільство та допомогти людям організувати свою роботу  в громадах системно в рамках різних проектів.  В результаті тренінгу очікується, що в громадах будуть створені нові або посилять свою роботу громадські організації, благодійні фонди, підприємства почнуть системно опікуватися соціальними темами і вирішенням проблем громад.
Те,як розгорнулась волонтерська робота в громадах під час війни, показує, що потенціал соціальної підтримки важливих для громад проектів є і дуже великий. Тому потрібно тільки його правильно організувати та запустити.
Тренери розкажуть про модель соціального підприємства та як робити соціальні проекти, аби спільно з громадою міняти її.

Тренінг проходитиме онлайн по 3 години 4 дні.
Посилання на реєстрацію- https://forms.gle/rhggLF6GsMXw6Z9w6

Фото для публікацій в соціальних мережах прикріплене до цього листа

Інформація про тренінг

Тренінг розрахований для наступних цільових груп: неприбуткові громадські організації (НГО), волонтерський і ініціативних групи, підприємці, які мають бажання впровадити соціальну складову у постійну діяльність, кооперативи, спілки, бізнес-об'єднання.
Тренінг проводиться онлайн на платформі zoom. Доступ до занять можливий для жителів всіх регіонів України та українців за кордоном.

Теми, які будуть розглянуті на тренінгу:
  • Що таке соціальне підприємництво та як воно вирішує задачі громади і спільнот.
  • Мета соціального підприємництва. Для кого і що ми робимо.
  • Організаційна структура організації, яка має бажання впровадити соціальне підприємство.
  • Підприємницькі компетенції.
  • Юридичні питання для НГО і ФОП, котрі бажають впроваджувати соціальне підприємство.
  • Бізнес-моделювання.
  • Діаграма бізнес-процесів, операційна діяльність.
  • Маркетинг: торгова пропозиція, робота з цільовими аудиторіями, комунікаційний план.
  • Фандрейзинг - пошук інвестицій під соціальне підприємництво
  • Фінансова сталість і планування для соціальних підприємств, котрі впроваджують НГО.
  • Планування діяльності. Календарний план.
  • Оцінка соціального впливу.
  • Як презентувати соціальне підприємство.
Коли: 21-24 березня з 14 до 17 годин, ОНЛАЙН
Важливо! Тренінг має практичні вправи.
Посилання на онлайн-зустріч буде надіслано всім, хто пройде реєстрацію.

Що після тренінгу:
Всі охочі, хто пройшов тренінг, зможуть отримати консультації по розробці документів і планів створення й розвитку власного соціального підприємства, поради юриста, консультації бухгалтера та інші за запитом.

Тренери:
  • Кулакова Вікторія, тренер, ментор, співзасновник соціального підприємства та голова благодійного фонду "Це Крафт"
  • Анна Гладка, тренер, фасилітатор, юрист, проєктний координатор громадської організації "Міцна громада".
Організатори: Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад втілює проєкт #Центр_реалізаціі_ідей / "Воєнна криза – як можливість розвитку економіки громад на підконтрольних Україні територіях реалізується" у межах програми «Стійкість», яку впроваджує Фонд Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.

т.: 095-9460158097-28-11-887
Соціальне підприємство ЦЕ КРАФТ -www.itscraft.com.ua