Четвер, 20 квітня 2023 14:36

Український фонд швидкого реагування оголошує конкурс грантової підтримки для українських неприбуткових організацій!

Запрошуємо подаватися, якщо ви українська неурядова організація і ваша діяльність підпадає під одну з цілей Фонду:

• Ціль 1: Швидкі та гнучкі заходи для допомоги цивільному населенню та ключовим групам громадянського суспільства задля уникнення найгірших наслідків бойових дій.
  • Ціль 2: Планування та координація між органами державної та місцевої влади та громадянським суспільством; а також між органами державної та місцевої влади, громадянським суспільством та зовнішніми партнерами для забезпечення більш ефективного реагування на виклики, пов'язані з російською агресією проти України.
  • Ціль 3: Безпечна, захищена та ефективна комунікація щодо компетенцій, які пов’язані з забезпеченням стійкості, між ключовими зацікавленими сторонами для пом’якшення ризиків та наслідків роботи в закритому середовищі.
  • Ціль 4: Поширення серед громадян України інструкцій та іншої інформації, пов’язаної зі збройним конфліктом для забезпечення ефективного суспільного реагування та сприяння особистій безпеці громадян.

Дедлайн для написання проєктних заявок: 19 травня 2023 року, 23:59.

Детальніше, як податися на грант, - за посиланням: https://bit.ly/URRF_Grants_Program

З нетерпінням чекаємо на ваші заявки. Давайте разом наближати нашу перемогу