Вівторок, 28 лютого 2017 11:48

Міжнародна Конференція «Економічний та енергетичний розвиток постраждалих внаслідок ядерної катастрофи територій України

Фонд запобігання ефекту ядерної катастрофи (далі – Фонд), який до 9 грудня 2016 року мав назву Чорнобильський фонд здоров’я, спільно з Всеукраїнським об’єднанням ветеранів та інвалідів Чорнобиля, 28-29 березня 2017 року проводить Міжнародну Конференцію «Економічний та енергетичний розвиток постраждалих внаслідок ядерної катастрофи території України» (далі – Конференція) для голів Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Вінницької та Черкаської обласних рад та обласних державних адміністрацій, голів міст обласного та районного значення, а також підпорядкованих ним керівників управлінь житлово-комунального господарства та комунальних підприємств і організацій житлово-комунального господарства.

18-19 квітня 2017 року проводить Конференцію для голів Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Вінницької та Черкаської обласних рад та обласних державних адміністрацій, голів районних рад та районних державних адміністрацій, а також підпорядкованих ним керівників управлінь житлово-комунального господарства та комунальних підприємств і організацій житлово-комунального господарства.

Конференція спрямована на підтримку і розвиток наукової, технічної, будівельної та громадської діяльності, що викликає міжнародний інтерес і занепокоєння проблемами стану навколишнього середовища радіоактивно забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територій України.

Метою Конференції є залучення та розподіл благодійних міжнародних інвестицій для втілення програм щодо оздоровлення економіки та енергетичної галузі постраждалих внаслідок ядерної катастрофи територій України.

Початок роботи Конференцій 28 березня та 18 квітня 2017 року о 15:00 год. за адресою: вул. Госпітальна, 4, м. Київ, 01601, Premier Hotel Rus.

Заявки на участь в Конференціях надсилаються до Фонду за формою затвердженого зразка.

Термін подання заявок для участі в Конференціях, які будуть проводитись:

- 28-29 березня 2017 року до 28 лютого 2017 року;

- 18-19 квітня 2017 року до 18 березня 2017 року.

Заявки для участі в Конференціях необхідно надсилати на поштову та електронну адресу Фонду за наступними реквізитами:

- вул. Лаврська, буд. 9, корпус 19, м. Київ, 01015, Україна,

- тел. +38 (044) 280 1325; 280 1375,

З більш детальною інформацією ви маєте можливість ознайомитись на сайті www.chernobyl-people.org.