П'ятниця, 10 березня 2017 15:15

Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України спільно з Дніпропетровською облдержадміністрацією та за підтримки проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Заплановано проведення семінару на тему: «Тепло з альтернативних джерел енергії – крок до економічного розвитку регіонів України» на прикладі твердопаливної котельні потужністю 10,5 МВт (м. Дніпро, вул. Космічна, 17б). Дата проведення семінару 24 березня 2017 р. Метою семінару є поширення досвіду виробництва тепла з альтернативних джерел енергії та стимулювання до впровадження подібних проектів в регіонах України (проект програми семінару додається).

Участь у семінарі безкоштовна.

Для реєстрації у заході необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням http://goo.gl/forms/QPFx2Woy3Q7wo61i2 або на сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України: www.saee.gov.ua.

Запрошуємо профільних спеціалістів місцевих органів влади, зацікавлених комунальних підприємств, приватних організацій, а також потенційних інвесторів взяти участь у семінарі.

У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь до Управління заміщення традиційних видів палива Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за номером (044) 590-54-09. Контактна особа – Юлія Борисівна Кривша.

Програма семінару:

Оглядова сесія
10:00-11:15 Огляд твердопаливної котельні (вул. Космічна, 17б)
Прес-конференція (на території котельні)
11:15-11:30 Трансфер до конференц-зали Дніпропетровської ОДА
11:30-12:15 Реєстрація учасників, вітальна кава
Прес-конференція
Вітальні промови
12:15-12:40

Голова Держенергоефективності

Керівник проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації