П'ятниця, 29 грудня 2017 12:13

Про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

gerbІнформація Уманської міської ради про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, які будуть залучені для проведення робіт із землеустрою об'єктів міської комунальної власності

• Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань,  вул. Небесної сотні, 27.

Цільове призначення земельної ділянки: для трудової підготовки учнів загальноосвітніх шкіл.

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Уманському міжшкільному навчально-виробничому комбінату .

Підстава: рішення Уманської міської ради від 21.12.2017 року № 3.30-42/7.

• Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань,   вул. Мала садова, 8.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування існуючих будівель.

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Уманській дитячій музичній школі № 1.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 24.11.2017 року № 5.41-40/7.

• Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань,  вул. Незалежності, 2.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування.

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Уманському міському будинку культури ім. Ю.К. Смолича.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 25.10.2017 року № 2.13-39/7.

• Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань,. Воїнів-інтернаціоналівстів, 8-А.

Цільове призначення земельної ділянки: для обслуговування будівлі музею-квартири Н.В. Суворовцової.

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відділу культури Уманської міської ради.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 25.10.2017 року № 2.13-39/7.

• Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань,  пров. Любові, 6.

Цільове призначення земельної ділянки: для обслуговування будівлі музею культури та побуту Умансщини.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 25.10.2017 року № 2.13-39/7.

• Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань,  вул. Успенська, 128.

Цільове призначення земельної ділянки: для обслуговування будівлі музею діячів літератури та мистецтва Уманщини.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 25.10.2017 року № 2.13-39/7.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 10.06.2011 № 4.20-8/6 (далі – Положення),  з урахуванням вимог статті 6 Закону України «Про оцінку земель».

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору виконавців робіт із землеустрою, належать:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера за Державним реєстром фізичних осіб -  платників  податків  та  інших обов'язкових платежів (для претендента - фізичної особи);  копія установчого документа претендента (для претендента - юридичної особи); копія сертифікату на проведення робіт із землеустрою; копії кваліфікаційних документів щодо наявності вищої освіти відповідного  рівня і професійного спрямування фахівців, які залучаються до виконання робіт із землеустрою; письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, кваліфікації  та  досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою, завірена претендентом.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю Уманської міської ради (кімнати № 319, № 322) за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу включно.

Конкурс відбудеться 15.01.2018 о 15:00 в адміністративній будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, площа Соборності, 1.

Телефон для довідок (04744) 3-72-85; 3-24-05.