П'ятниця, 05 жовтня 2018 08:13

Перелік майна міської комунальної власності, яке може бути передано в оренду

Орендодавець – відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради оприлюднює Перелік майна міської комунальної власності, яке може бути передано в оренду:

1) нежитлові приміщення фойє 2-го поверху, загальною площею 216,73 кв. м., в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Незалежності, 2, для організації діяльності в сфері культури та/або спорту;

2) нежитлові приміщення 2-го поверху, загальною площею 51,3 кв. м, в 2-поверховій громадській будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 3, для розміщення приватного навчального закладу.

У разі подачі на один об’єкт оренди кількох заяв, перевага надається заявам на повну площу та з пропозицією виду діяльності, зазначеного в цьому оголошенні.

Заяви на оренду подаються в установленому порядку.

Заяви приймаються за адресою: м. Умань, пл. Соборності, 1, кімн. № 319 (для юридичних осіб) та № 322 (для фізичних осіб) протягом робочого часу – пн.-чт.: 8:00-17:15, пт.: 8:00-16:00.

Кінцевий термін подання заяв: 19 жовтня 2018 року включно.