П'ятниця, 01 березня 2019 10:37

Інформація Уманської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об'єктів міської комунальної власності

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення, загальною площею 22,6 кв. м.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом викупу.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Гайдамацька, 9.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 № 6.50-59/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою вул. Гайдамацька, 9».

1. Назва об’єкта: комплекс будівель і споруд насосної станції за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Володимира Мономаха, 4а.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Володимира Мономаха, 4а.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 № 6.51-59/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – комплексу будівель і споруд насосної станції за адресою вул. Володимира Мономаха, 4а».

1. Назва об’єкта: комплекс будівель і споруд насосної станції за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Потоцького, 22а.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Потоцького, 22а.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 № 6.53-59/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – комплексу будівель і споруд насосної станції за адресою вул. Потоцького, 22а».

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення, загальною площею 40,1 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 21.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 № 6.52-59/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою вул. Садова, 21».

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення, загальною площею 238,3 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Костельна, 8.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 № 6.48-59/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою вул. Костельна, 8».

1. Назва об’єкта: нежитлові підвальні приміщення, загальною площею 80,6 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Костельна, 6.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 № 6.49-59/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових підвальних приміщень за адресою вул. Костельна, 6».

1. Назва об’єкта: нежитлова будівля, загальною площею приміщень 12,5 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Набережна, 4Б-1.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 № 6.47-59/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою вул. Набережна, 4Б-1».

1. Назва об’єкта: Цілісний (єдиний) майновий комплекс комунального підприємства «Уманська міська дирекція кіновідеомережі».

Місцезнаходження об’єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Кизила Андрія, 4.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 № 6.45-59/7 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – ЦМК КП Уманські кіновідеомережі за адресою вул. Кизила Андрія, 4».

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 10.06.2011 № 4.20-8/6 (далі – Положення).

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать: заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; з урахуванням вимог статті 6 Закону України «Про оцінку земель», інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, повʼязаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю Уманської міської ради (кімнати № 319, № 322) за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу включно.

Конкурс відбудеться 19.03.2019 о 11:00 в адміністративній будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, пл. Соборності, 1.

Телефон для довідок (04744) 3-82-75; 3-24-05.