П'ятниця, 24 травня 2019 08:20

Оголошення про намір передачі в оренду комунального майна

Орендодавець – відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради оприлюднює Перелік майна міської комунальної власності, яке може бути передано в оренду; місцезнаходження обʼєктів: Черкаська обл., м. Умань:

  • нежитлове приміщення будівлі каси №2, площею 5,3 кв. м, за адресою: вул. Кизила Андрія, 12, для розміщення торгівельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, максимальний строк оренди 2 роки 360 днів;
  • трансформаторна підстанція, орієнтовною площею основи 5,0 кв. м, розміщена за адресою: вул. М. Залізняка, 6, для використання за призначенням, максимальний строк оренди 2 роки 360 днів;
  • трансформаторна підстанція, орієнтовною площею основи 5,0 кв. м, розміщена за адресою: вул. М. Залізняка, 6, для використання за призначенням, максимальний строк оренди 2 роки 360 днів.

У разі подачі на один об’єкт оренди кількох заяв, перевага надається заявам на повну площу та з пропозицією виду діяльності, зазначеного в цьому оголошенні.

При відсутності у поданих заявах пропозицій на повну площу або по зазначеному в оголошенні використанню, стосовно такого об’єкта можуть бути розглянуті інші пропозиції.

При надходженні від заявника пропозиції передачі в оренду частини об’єкта оренди, така пропозиція може бути розглянута після узгодження з балансоутримувачем майна можливості та умов виділення запропонованої частини в самостійний об’єкт оренди.

У разі виникнення розбіжностей в даних про площу, адресу або класифікацію об’єкта, зазначених в оголошенні та зазначеними у технічній документації, за остаточні приймаються дані, зазначені у технічній документації, виготовленій більш пізніше.

Заяви на оренду подаються в установленому порядку.

Заяви приймаються за адресою: м. Умань, пл. Соборності, 1, кімн. №319 (для юридичних осіб) та №322 (для фізичних осіб) протягом робочого часу – пн.-чт.: 8:00-17:15, пт.: 8:00-16:00.

Кінцевий термін подання заяв: 07 червня 2019 року включно.

Прочитано 294 разів