Понеділок, 15 липня 2019 16:41

Інформація Уманської міської ради про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, які будуть залучені для проведення робіт із землеустрою об'єктів міської комунальної власності

1) Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою:

Черкаська обл., м. Умань, вул. Грушевського, 41.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УМАНСЬКЕ РЕУ №3».

Підстава: рішення Уманської міської ради від 31.05.2019 № 3.50-62/7.

2) Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Гонти, 47.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 31.05.2019 № 3.50-62/7.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 10.06.2011 № 4.20-8/6 (далі – Положення), з урахуванням вимог статті 6 Закону України «Про оцінку земель».

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору виконавців робіт із землеустрою, належать:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера за Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів (для претендента - фізичної особи); копія установчого документа претендента (для претендента - юридичної особи); копія сертифікату на проведення робіт із землеустрою; копії кваліфікаційних документів щодо наявності вищої освіти відповідного рівня і професійного спрямування фахівців, які залучаються до виконання робіт із землеустрою; письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою, завірена претендентом.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю Уманської міської ради (кімнати № 319, № 322) за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу включно.

Конкурс відбудеться 30 липня 2019 року о 10:00 в адміністративній будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, площа Соборності, 1.

Телефон для довідок (04744) 3-72-85; 3-24-05.