Понеділок, 09 вересня 2019 15:05

Інформація конкурсної комісії про результати конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

Згідно з протоколом засідання комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою  від 03.09.2019 повідомляємо результати конкурсу:

1. Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Горького, 49-А.

Цільове призначення земельної ділянки: орієнтовною площею 0,9859 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництво та розподілення пару, постачання пару та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 № 2.38-64/7.

Комісією прийнято рішення укласти з ТОВ «Геодезично-кадастрове бюро оцінки та аукціонів» договір про виконання робіт із землеустрою з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання робіт 20 робочих днів, вартість послуг 2 857 (дві тисячі вісімсот пʼятдесят сім) гривень 86 копійок.

1. Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Челюскінців, 6-А.

Цільове призначення земельної ділянки: орієнтовною площею 0,2500 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництво та розподілення пару, постачання пару та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

Підстава: рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 № 2.38-64/7.

Комісією прийнято рішення укласти з ТОВ «Геодезично-кадастрове бюро оцінки та аукціонів» договір про виконання робіт із землеустрою з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання робіт 20 робочих днів, вартість послуг 2 593 (дві тисячі пʼятсот девʼяносто три) гривні 16 копійок.

1. Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, пров. Алексейчука Владислава, 4-А.

Цільове призначення земельної ділянки: орієнтовною площею 0,2145 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництво та розподілення пару, постачання пару та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

Підстава: рішення Уманської міської ради від 02.08.2019 № 2.38-64/7.

Комісією прийнято рішення укласти з ТОВ «Геодезично-кадастрове бюро оцінки та аукціонів» договір про виконання робіт із землеустрою з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання робіт 20 робочих днів, вартість послуг 2 845 (дві тисячі вісімсот сорок пʼять) гривень.

1. Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, пров. Алексейчука Владислава, 6-А.

Цільове призначення земельної ділянки: орієнтовною площею 0,1072 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництво та розподілення пару, постачання пару та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

Комісією прийнято рішення укласти з ТОВ «Геодезично-кадастрове бюро оцінки та аукціонів» договір про виконання робіт із землеустрою з наступною конкурсною пропозицією: строк виконання робіт 20 робочих днів, вартість послуг 2 764 (дві тисячі сімсот шістдесят чотири) гривні 86 копійок.