Вівторок, 17 травня 2016 11:56

Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об'єктів міської комунальної власності

gerb Назва об"єкта: земельна ділянка площею 0,0400 га;

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об′єкта міської комунальної власності, що приватизується шляхом викупу.

Місце знаходження об′єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Європейська,76.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 26.04.2016 року №3.14-10/7.

Назва об"єкта: земельна ділянка площею 0,1660 га;

Місце знаходження об′єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Бандери Степана,165-Б.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 26.04.2016 року №3.15-10/7

Назва об"єкта: земельна ділянка площею 1,7279 га;

Місце знаходження об′єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Залізняка,2.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 26.04.2016 року №3.13-10/7

Назва об"єкта: земельна ділянка площею 1, 2704 га.;

Місце знаходження об′єкта: Черкаська обл., м. Умань, вул. Дерев’янка,2-Ж.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 26.04.2016 року №3.12-10/7.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою,  затвердженого  рішенням  Уманської міської ради від 10.06.2011 року №4.20-8/6 (далі – Положення).

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з  описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать: заява на  участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  які працюють  у штатному  складі  та  яких  буде  залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди   оцінювачів,  яких  буде  додатково  залучено претендентом до проведення робіт  з  оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна Українита копія ліцензії на виконання   землеоціночних   робіт,   видана  центральним  органом виконавчої  влади  з  питань  земельних  ресурсів  ; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат,  пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання  робіт, у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу діловодства, організаційного збезпечення та контролю виконавчого комітету Уманської міської ради  (кімната № 311) за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). Крайній строк подачі заяв 01.06.2016.

Конкурс відбудеться в адміністративній будівлі виконкому міської ради 07.06.2016 о 10.00 у кімнаті № 309 за адресою: 20300,Черкаська обл., м. Умань, пл. Соборності, 1. Телефон для довідок (04744) 3 24 13.