Середа, 02 вересня 2020 07:48

Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання послуг з оцінки майна комунальної власності територіальної громади м. Умань, які підлягають приватизації

Відповідно до «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою», затвердженого рішенням Уманської міської ради від 10.06.2011 №4.20-8/6 конкурсною комісією з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення оцінки об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації 26.08.2020 прийнято таке рішення:

1. Назва об’єкта: нежитлові підвальні приміщення, площею 177,2 кв. м, за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Володимира Мономаха, 19.

1) визнати переможцем конкурсу учасника, який запропонував найменшу вартість виконання послуг – Товариство з обмеженою відповідальністю «Консалтінгова компанія «Форекс»;

2) укласти з переможцем конкурсу – ТОВ «Консалтінгова компанія «Форекс» договір про надання послуг з проведення оцінки для визначення ринкової вартості зазначеного об’єкта міської комунальної власності, що приватизується.

До умов договору включити конкурсну пропозицію суб’єкта оціночної діяльності: строк виконання робіт: 5 (п’ять) календарних днів з дня надання замовником правовстановлюючих документів, вартість послуг 900 (дев’ятсот) гривень, перелік послуг визначений калькуляцією.

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення, площею 37,4 кв. м, за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Небесної сотні, 22.

1) визнати переможцем учасника, який запропонував найменшу вартість виконання послуг – Товариство з обмеженою відповідальністю «Консалтінгова компанія «Форекс»;

1. Назва об’єкта: нежитлові підвальні приміщення, площею 118,1 кв. м, за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Успенська, 186.

1. Назва об’єкта: будівлі гаражів, площею 329,1 кв. м, за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Грушевського, 12.

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення, площею 35,9 кв. м, за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Крамаренка, 16.

1. Назва об’єкта: комплекс будівель і споруд за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Східна, 7.

1. Назва об’єкта: адміністративні приміщення за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Східна, 9.

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення, площею 81,1 кв. м, за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 30а.

1. Назва об’єкта: нежитлове прибудоване приміщення, площею 3,6 кв. м, за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Європейська, 31.

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення, площею 305,2 кв. м, за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Грушевського, 27.

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення, площею 26,8 кв. м, за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Європейська, 62.

1. Назва об’єкта: 51/100 частки комплексу будівель і споруд за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Шолом Алейхема, 30.

1. Назва об’єкта: виробничий будинок за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. М.Залізняка, 6д.

1. Назва об’єкта: нежитлові підвальні приміщення, площею 42,9 кв. м, за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Європейська, 14/1.