П'ятниця, 18 лютого 2022 12:15

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації – нежитлові приміщення розміщені на 1-му поверсі 3-х поверхового житлового будинку, площею 60,6 кв. м (Незалежності, 9/8)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації – нежитлові приміщення розміщені на 1-му поверсі 3-х поверхового житлового будинку, площею 60,6 кв. м, за адресою: вулиця Незалежності, 9/8, місто Умань, Черкаська область

1. Інформація про об’єкт приватизації

Назва об’єкта: нежитлові приміщення розміщені на 1-му поверсі 3-х поверхового житлового будинку, площею 60,6 кв. м, за адресою: вулиця Незалежності, 9/8

Місцезнаходження об’єкта: 20301, Черкаська область, місто Умань, вулиця Незалежності, 9/8

Балансоутримувач: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» (код за ЄДРПОУ: 05457129)

Місцезнаходження та контактні дані балансоутримувача:20301, Черкаська обл., м. Умань, вул. Шухевича, 12, тел.: (04744) 3-72-44, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відомості про об’єкт приватизації:нежитлове приміщення розміщене на 1-му поверсі 3-и поверхового житлового будинку площею 60,6 кв. м за адресою: вулиця Незалежності, 9/8, місто Умань, Черкаська область. За вказаною адресою знаходиться нежитлове приміщення розміщене на 1-му поверсі 3-и поверхового житлового будинку площею 60,6 кв. м за адресою: вулиця Незалежності, (Жовтневої Революції), 9/8, місто Умань, Черкаська область. Житлова будівля, в якій знаходиться об’єкт, триповерхова цегляна з залізобетонним перекриттям. Об’єкт приватизації розташований в центральній частині міста, відстань до містоформуючої магістралі вул. Європейської 200 м та має зручне розташування з точки зору транспортного сполучення. Поряд знаходяться ряд магазинів, парк, пожежне депо. Даний район характеризується наявністю одно- та багатоповерхової забудови.Поруч з будівлею, до складу якої входить об’єктом приватизації, знаходяться інші адміністративні будівлі, готель, торгівельні заклади, банківські установи, навчальний корпус УДПУ імені Павла Тичини, багатоповерхові житлові будинки. Відстань до центру – 0,2 км, залізничного вокзалу – 2,5 км, автовокзалу – 1,5 км.Розвинена соціально-економічна інфраструктура.

Право комунальної власності Уманської міської територіальної громади на об’єкт нерухомості зареєстровано. Дата державної реєстрації – 29.03.2017, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна – 1213726771108.

Продаж об’єкту приватизації без земельної ділянки.

2. Інформація про аукціон

Спосіб проведення аукціону:аукціон з умовами.

Аукціон в електронній формі буде проведено «02» березня 2022 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні/закритих цінових пропозицій.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжках часу з 19:30 до 20:30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16:15 до 16:45 дня проведення електронного аукціону.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому, через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески. У разі якщо об’єкт, який пропонувався для продажу на аукціоні, не продано, проводиться повторний аукціон зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

У разі якщо об’єкт приватизації не продано на повторному аукціоні зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків, проводиться аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниженням стартової ціни, визначеної згідно з правилами, встановленими статтею 22 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», на 50 відсотків.

Продаж об’єктів на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подання цінових пропозицій здійснюються за наявності не менш як одного учасника аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні з умовами:

1 347 397,02 (один мільйон триста сорок сім тисяч триста дев'яносто сім) гривень 02 копійки (без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску:

134 739,70 (сто тридцять чотири тисячі сімсот тридцять дев'ять) гривень 70 копійок(без ПДВ).

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни:

673 698,51 (шістсот сімдесят три тисячі шістсот дев'яносто вісім) гривень 51 копійка(без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни:

67 369,85 (шістдесят сім тисяч триста шістдесят дев'ять) гривень 85 копійок(без ПДВ).

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

673 698,51 (шістсот сімдесят три тисячі шістсот дев'яносто вісім) гривень 51 копійка(без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

67 369,85 (шістдесят сім тисяч триста шістдесят дев'ять) гривень 85 копійок(без ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску:

1 300,00 (одна тисяча триста) гривень 00 копійок, що становить 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року.

При укладанні договору купівлі-продажу з переможцем аукціону на ціну продажу об’єкта нараховується податок на додану вартість в розмірі 20%.

Умови продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Уманської міської територіальної громади – нежитлові приміщення розміщені на 1-му поверсі 3-х поверхового житлового будинку, площею 60,6 кв. м, за адресою: вулиця Незалежності, 9/8, місто Умань, Черкаська область

  1. Покупець зобов’язаний зареєструвати за собою право власності на об’єкт протягом 30 днів з дати підписання акту приймання-передачі нерухомого майна.
  2. Покупець зобов’язаний звернутися до органів місцевого самоврядування з клопотанням щодо оформлення права користування земельною ділянкою під об’єктом приватизації протягом 30 днів з дати переходу права власності на нерухоме майно.
  3. Усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язані з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця.
  4. Повну сплату переможцем аукціону ціни продажу об’єкта з урахуванням ПДВ, який нараховується на остаточну ціну продажу об’єкта в розмірі 20 %, здійснити протягом 30 днів з дати нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу.
  5. Період між аукціонами з умовами або без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (21 календарний день від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації).

4. Додаткова інформація

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:

в національній валюті:

Одержувач: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ЄДРПОУ 04061613;

Розрахунковий рахунок: UA808201720355249067000032947 (для перерахування реєстраційного, гарантійного внеску);

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ, Уманське УДКСУ, МФО 820172.

Посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора ДП «НАЦІОНАЛЬНА ЕЛЕКТРОННА БІРЖА», на якій зазначені реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://info.prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Оглянути об’єкт можна в робочі дні за місцем його розташування, звернувшись до організатора аукціону.

Найменування організатора аукціону:Управління містобудування, землевпорядкування комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради (код ЄДРПОУ 44272455)

Місцезнаходження: 20301, Черкаська область, місто Умань, площа Соборності, 1; http://uman-rada.gov.ua

Електронна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактний телефон: +380 96 439 52 10, з 08:00 до 17:15 у робочі дні.

Начальник управління – Клімов Євгеній Петрович.

Розмір плати за участь в електронному аукціоні, який підлягатиме внесенню учасником у разі визнання його переможцем електронного аукціону, встановлюється в договорі між Оператором електронного майданчика та учасником з урахуванням положень абзацу першого пункту 114 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (зі змінами). Плата за участь в електронному аукціоні вноситься переможцем електронного аукціону протягом трьох робочих днів з дня опублікування органом приватизації договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі.

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення

Умови продажу об’єкта приватизації затверджені наказом управління містобудування, землевпорядкування комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради від «09» лютого 2022 р. № 47/09-03 (протокол від 09.02.2022 р.№ 3/2022 засідання аукціонної комісії Уманської міської ради з продажу об’єктів комунальної власності).

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: UA-AR-P-2022-02-09-000004-1.

Період між аукціоном:

аукціон із зниженням стартової ціни – 21 календарний день від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта;

аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 21 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта.

Крок аукціону для:

аукціону з умовами – мінімальний крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 13 473,97 (тринадцять тисяч чотириста сімдесят три) гривні 97 копійок(без ПДВ);

аукціону із зниженням стартової ціни – мінімальний крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 6 736,99 (шість тисяч сімсот тридцять шість) гривень 99 копійок (без ПДВ);

аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

на етапі покрокового зниження стартової ціни крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 6 736,99 (шість тисяч сімсот тридцять шість) гривень 99 копійок(без ПДВ);

на етапі подання цінових пропозицій мінімальний крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 6 736,99 (шість тисяч сімсот тридцять шість) гривень 99 копійок(без ПДВ).

Кількість кроків покрокового зниження стартової ціни – 5 (п’ять) кроків.

Аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «НАЦІОНАЛЬНА ЕЛЕКТРОННА БІРЖА» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку: https://info.prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик та з якими адміністратор уклав відповідний договір.

Прочитано 1158 разів