П'ятниця, 18 лютого 2022 12:17

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації – нежитлові приміщення площею 1 001,5 кв. м, що складають 43/50 часток від нежитлових будівель (Шевченка, 26 а)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації – нежитлові приміщення площею 1 001,5 кв. м, що складають 43/50 часток від нежитлових будівель за адресою: вулиця Шевченка, 26 а, місто Умань, Черкаська область

1. Інформація про об’єкт приватизації

Назва об’єкта: нежитлові приміщення площею 1 001,5 кв. м, що складають 43/50 часток від нежитлової будівлі і гаража за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Шевченка, 26 а.

Місцезнаходження об’єкта: вулиця Шевченка, 26 а, місто Умань, Черкаська область, 20301.

Балансоутримувач: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» (код за ЄДРПОУ: 05457129).

Місцезнаходження та контактні дані балансоутримувача:, вул. Шухевича, 12, м. Умань, Черкаська обл., 20301, тел.: (04744) 3-72-44, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відомості про об’єкт приватизації:нежитлові приміщення площею 1 001,5 кв. м, що складають 43/50 часток від нежитлових будівель за адресою: вулиця Шевченка, 26 а, місто Умань, Черкаська область. За вказаною адресою знаходиться двоповерхова нежитлова будівля з підвалом, до приміщень підвалу доступ здійснюється з тильної сторони будівлі. До приміщень гаража доступ здійснюється з тильної сторони будівлі, з двору. До приміщень першого поверху можна потрапити з бокової та тильної сторони, відповідно до приміщень другого поверху можна потрапити через вхід на перший поверх. Ззовні будівля обкладена плиткою, яка місцями відпала. Частини приміщень другого поверху використовувалися як офісні приміщення, всі інші приміщення пустують. В приміщеннях поліпшення відсутні, помітні сліди вогкості, відпадання штукатурки, сліди затікання з покрівлі. Будівля розташована в серединній частині міста. Відстань до залізничного вокзалу – близько 3,5 км, центру – близько 1,1 км, автовокзалу – близько 1,0 км. Даний район характеризується наявністю одно- та багатоповерхової забудови. Розвинена соціально-економічна інфраструктура. Приміщення потребують ремонтних робіт.

Право комунальної власності Уманської міської територіальної громади на об’єкт нерухомості зареєстровано. Дата державної реєстрації – 31.08.2018, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна – 1636349971108.

Відомості про земельну ділянку: площа: 0,1364 га, з них 0,04 га – право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху.

Продаж об’єкту приватизації без земельної ділянки.

2. Інформація про аукціон

Спосіб проведення аукціону:аукціон з умовами.

Аукціон в електронній формі буде проведено «02» березня 2022 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні/закритих цінових пропозицій.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжках часу з 19:30 до 20:30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16:15 до 16:45 дня проведення електронного аукціону.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому, через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески. У разі якщо об’єкт, який пропонувався для продажу на аукціоні, не продано, проводиться повторний аукціон зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

У разі якщо об’єкт приватизації не продано на повторному аукціоні зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків, проводиться аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниженням стартової ціни, визначеної згідно з правилами, встановленими статтею 22 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», на 50 відсотків.

Продаж об’єктів на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подання цінових пропозицій здійснюються за наявності не менш як одного учасника аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні з умовами:

16 115 166,10(шістнадцять мільйонів сто п'ятнадцять тисяч сто шістдесят шість) гривень 10 копійок (без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску:

1 611 516,61(один мільйон шістсот одинадцять тисяч п'ятсот шістнадцять) гривень 61 копійка (без ПДВ).

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни:

8 057 583,05 (вісім мільйонів п'ятдесят сім тисяч п'ятсот вісімдесят три) гривні 05 копійок (без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни:

805 758,31(вісімсот п'ять тисяч сімсот п'ятдесят вісім) гривень 31 копійка (без ПДВ).

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

8 057 583,05(вісім мільйонів п'ятдесят сім тисяч п'ятсот вісімдесят три) гривні 05 копійок (без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

805 758,31 (вісімсот п'ять тисяч сімсот п'ятдесят вісім) гривень 31 копійка (без ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску:

1 300,00 (одна тисяча триста) гривень 00 копійок, що становить 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року.

При укладанні договору купівлі-продажу з переможцем аукціону на ціну продажу об’єкта нараховується податок на додану вартість в розмірі 20%.

 

Умови продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Уманської міської територіальної громади – нежитлові приміщення площею 1 001,5 кв. м, що складають 43/50 часток від нежитлової будівлі і гаража за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Шевченка, 26 а

  1. Покупець зобов’язаний зареєструвати за собою право власності на об’єкт протягом 30 днів з дати підписання акту приймання-передачі нерухомого майна.
  2. Покупець зобов’язаний звернутися до органів місцевого самоврядування з клопотанням щодо оформлення права користування земельною ділянкою під об’єктом приватизації протягом 30 днів з дати переходу права власності на нерухоме майно.
  3. Усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язані з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця.
  4. Повну сплату переможцем аукціону ціни продажу об’єкта з урахуванням ПДВ, який нараховується на остаточну ціну продажу об’єкта в розмірі 20 %, здійснити протягом 30 днів з дати нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу.

Період між аукціонами з умовами або без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (21 календарний день від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації).

4. Додаткова інформація

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:

в національній валюті:

Одержувач: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ЄДРПОУ 04061613;

Розрахунковий рахунок: UA808201720355249067000032947 (для перерахування реєстраційного, гарантійного внеску);

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ, Уманське УДКСУ, МФО 820172.

Посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора ДП «НАЦІОНАЛЬНА ЕЛЕКТРОННА БІРЖА», на якій зазначені реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Оглянути об’єкт можна в робочі дні за місцем його розташування, звернувшись до організатора аукціону.

Найменування організатора аукціону:Управління містобудування, землевпорядкування комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради (код ЄДРПОУ 44272455)

Місцезнаходження: 20301, Черкаська область, місто Умань, площа Соборності, 1; http://uman-rada.gov.ua

Електронна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактний телефон: +380 96 439 52 10, з 08:00 до 17:15 у робочі дні.

Начальник управління – Клімов Євгеній Петрович.

Розмір плати за участь в електронному аукціоні, який підлягатиме внесенню учасником у разі визнання його переможцем електронного аукціону, встановлюється в договорі між Оператором електронного майданчика та учасником з урахуванням положень абзацу першого пункту 114 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (зі змінами). Плата за участь в електронному аукціоні вноситься переможцем електронного аукціону протягом трьох робочих днів з дня опублікування органом приватизації договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі.

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення

Умови продажу об’єкта приватизації затверджені наказом управління містобудування, землевпорядкування комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради від «09» лютого 2022 р. № 45/09-03 (протокол від 09.02.2022 р. № 1/2022 засідання аукціонної комісії Уманської міської ради з продажу об’єктів комунальної власності).

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: UA-AR-P-2022-02-09-000002-1.

Період між аукціоном:

аукціон із зниженням стартової ціни – 21 календарний день від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта;

аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 21 календарний день від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта.

Крок аукціону для:

аукціону з умовами – мінімальний крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 161 151,66(сто шістдесят одна тисяча сто п'ятдесят одна) гривня 66 копійок (без ПДВ);

аукціону із зниженням стартової ціни – мінімальний крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 80 575,83 (вісімдесят тисяч п'ятсот сімдесят п'ять) гривень 83 копійки (без ПДВ);

аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

на етапі покрокового зниження стартової ціни крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 80 575,83 (вісімдесят тисяч п'ятсот сімдесят п'ять) гривень 83 копійки(без ПДВ);

на етапі подання цінових пропозицій мінімальний крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 80 575,83 (вісімдесят тисяч п'ятсот сімдесят п'ять) гривень 83 копійки(без ПДВ).

Кількість кроків покрокового зниження стартової ціни – 52 (п’ятдесят два) кроки.

Аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «НАЦІОНАЛЬНА ЕЛЕКТРОННА БІРЖА» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2), на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик та з якими адміністратор уклав відповідний договір.

Прочитано 2088 разів