Середа, 23 серпня 2023 11:42

Інформація про прийняття Уманською міською радою рішень про приватизацію об’єктів комунальної власності Уманської міської територіальної громади

Відповідно Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради Уманської міської ради повідомляє, що 13 липня 2023 року Уманською міською радою прийняті рішення про приватизацію об’єктів комунальної власності Уманської міської територіальної громади:

1. № 22-54/8 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – демонтований пам’ятник В.І. Леніну», – демонтований пам’ятник В.І. Леніну, шляхом продажу на аукціоні з такими умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язані з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця;

2. № 23-54/8 «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлові приміщення за адресою: вулиця Кизила Андрія, 3», – нежитлові приміщення виробничої будівлі (з обладнанням), площею 15,5 кв. м, за адресою: вулиця Кизила Андрія, 3, приміщення 1, місто Умань, Уманський район, Черкаська область, шляхом продажу на аукціоні з такими умовами:

1) покупець зобов’язаний зареєструвати за собою право власності на об’єкт протягом 30 днів з дати підписання акта приймання-передачі нерухомого майна;

2) покупець зобов’язаний звернутися до органів місцевого самоврядування з клопотанням щодо оформлення права користування земельною ділянкою під об’єктом приватизації протягом 30 днів з дати переходу права власності на нерухоме майно;

3) усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язані з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця.

Детально з прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Уманської міської ради http://uman-rada.gov.ua.