Четвер, 18 лютого 2021 08:24

Інформація Уманської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою переоцінки майна для прийняття управлінських рішень

1. Назва об’єкта: нежитлове приміщення 1-го поверху, площею 17,1 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Черкаська обл., м. Умань, вул. Комарова, 21.

2. Назва об’єкта: нежитлові приміщення, загальною площею 71,2 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Черкаська обл., м. Умань, вул. Володимира Мономаха,6.

3. Назва об’єкта: нежитлові приміщення 1-го поверху, загальною площею 53,5кв.м.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Черкаська обл., м. Умань, вул. Незалежності, 9/8.

4. Назва об’єкта: нежитлові будівлі та споруди, загальною площею 1113,4 кв. м.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Черкаська обл., м. Умань, вул. Шевченка, 26 а.

Метою проведення незалежних оцінок об’єктів є: переоцінка основних фондів для цілей бухгалтерського обліку.

Підстава: ст.7 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» та ст. 8 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Усі витрати фізичних, юридичних осіб пов’язані з проведенням незалежних оцінок об’єктів покладаються на орендарів цих об’єктів.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 10.06.2011 № 4.20-8/6.

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

копія установчого документа претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки тапідписання звіту про оцінку майна;

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залученопретендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України, та копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт, видана центральниморганом виконавчої влади з питань земельних ресурсів (у разі оцінки об'єкта приватизації разом із земельною ділянкою, на якій вінрозташований);

інформаціяпропретендента (документ,який містить відомостіпро претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, повʼязаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю Уманської міської ради (кабінети №319 для юридичних осіб, №322 для фізичних осіб) за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу включно.

Конкурс відбудеться 04.03.2021 о 11:00 в адміністративній будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, пл. Соборності, 1.

Телефон для довідок (04744) 3-82-75; 3-24-05.

 

Прочитано 724 разів