Четвер, 01 червня 2023 16:32

Шановні уманці!

Уманська міська рада повідомляє про початок роботи над проектом Стратегії розвитку Уманської міської територіальної громади на період 2024-2030 роки.

Відповідно до розпорядження міського голови від 16.05.2023 р. № 175-р створено робочу групу з розроблення Стратегії розвитку Уманської міської територіальної громади до якої увійшли фахівці виконавчих органів, депутати, представники громадських організацій. Крім того, розроблення Стратегії передбачає широке залучення мешканців громади до обговорення їх бачення проблем, що існують сьогодні в місті та шляхів їх вирішення, подальшого розвитку громади.

Робоча група має:

-     виконати соціально-економічний аналіз розвитку громади;

-     проаналізувати розвиток територіального простору;

-     провести дослідження порівняльних переваг громади;

-     побудувати SWOT- матрицю можливостей та загроз;

-     сформулювати стратегічне бачення, напрямки і цілі;

-     розробити План реалізації Стратегії розвитку Уманської міської територіальної громади на період 2024-2030 роки.

Запрошуємо до активної і фахової роботи всіх бажаючих, хто має досвід у питаннях стратегічного планування та власне бачення соціально-економічного розвитку Уманської міської територіальної громади.

З пропозиціями звертатись за тел.(04744) 3-72-78, або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.