П'ятниця, 23 червня 2023 11:34

Засідання Робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку Уманської міської територіальної громади на 2024-2030 роки.

22 червня під головуванням заступника міського голови Світлани Волошенюк, відбулось засідання Робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку Уманської міської територіальної громади на 2024- 2030 роки.

Мета зустрічі - ознайомлення присутніх з основними аспектами розробки Стратегії розвитку громади, послідовністю етапів процесу розробки та затвердження, а також питаннями організації процесу збору статистичних даних для аналізу соціально-економічного розвитку громади та проведення опитування підприємців, мешканців та активу громади.

На зустрічі було прийнято ряд рішень, а саме:

• про подальшу співпрацю;
  • збір даних для соціально-економічного аналізу діяльності громади;
  • проведення анкетного опитування мешканців та підприємців громади.

Невдовзі на офіційних сторінках Уманської міської ради та офіційному сайті будуть розміщені методичні матеріали та анкети для проходження опитування.