Понеділок, 27 травня 2019 17:10

До уваги жителів міста! Результати конкурсу з перевезення пасажирів

gerbЗа результатами засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування м. Умань від 05 квітня 2019 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 23.05.2019р. №224 «Про результати конкурсу з перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом №11 «Нова Умань – вул. Дерев’янка, 3» (графіки № № 1, 2)», у зв’язку з недопущенням до участі у конкурсі з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті № 11 «Нова Умань – вул. Дерев’янка, 3» (графіки №№ 1, 2) перевізників-претендентів ФОП Письменюк О.І.  та ПрАТ «Уманський «Агрошляхбуд», конкурс з перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом № 11 «Нова Умань – вул. Дерев’янка, 3» (графіки №№ 1, 2) не відбувся.

Виконавчий комітет Уманської міської ради