Понеділок, 15 березня 2021 14:40

До уваги жителів міста! Результати конкурсу з перевезення пасажирів.

Враховуючи результати засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування м. Умань від 24 лютого 2021 року та відповідно до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 11.03.2021 р. № 100 «Про результати конкурсу з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування № 16 «Залізничний вокзал – Дачі «Олександрівка», № 18 «Нова Умань – вул. Павлова» (графіки № № 1, 2, 3), № 21 «вул. Волкова – ТОВ «ТІМ»» (графіки №№ 1, 2)»:

- не допущено до участі у конкурсі з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування № 16 «Залізничний вокзал – Дачі «Олександрівка», № 18 «Нова Умань – вул. Павлова» (графіки № № 1, 2, 3), № 21 «вул. Волкова – ТОВ «ТІМ»» (графіки №№ 1, 2) перевізника-претендента ТОВ «Круїз-Авто»;

- надано право на перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом загального користування № 18 «Нова Умань – вул. Павлова» (графіки № № 1, 2, 3) переможцю конкурсу ФОП Колесник О.М. строком на 1 рік;

- конкурс з перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування № 16 «Залізничний вокзал – Дачі «Олександрівка» та № 21 «вул. Волкова – ТОВ «ТІМ»» (графіки №№ 1, 2) не відбувся.

Виконавчий комітет Уманської міської ради